Home Місто Бердичівлянин переміг у міжнародній олімпіаді з програмування

Бердичівлянин переміг у міжнародній олімпіаді з програмування

135

Бердичівлянин відзначився на Міжнародній олімпіаді зі спортивного програмування серед школярів «OSIPOVSKY JUNIOR», що проводилася на кафедрі «Приладобудування» Ковровської державної технологічної академії ім. В. А. Дегтярьова, пише Бердичів Діловий.

Ковровська державна технологічна академія ім. В. А. Дегтярьова – вищий навчальний заклад міста Коврова – сьогодні є провідним технічним освітнім закладом у Володимирській області (Росія).

Академія готує фахівців технічного напряму, забезпечуючи постійне постачання кваліфікованими кадрами промислові та оборонні підприємства регіону.

Міжнародна олімпіада зі спортивного програмування серед школярів «OSIPOVSKY JUNIOR» (в минулому «Китенок») проводиться тут вже не вперше, і в цьому році в ній взяло участь велика кількість юних програмістів з різних країн.

Представники України, Росії, Чехії, Азербайджану і Білорусі щосили показували свої здібності, в надії отримати перемогу.

Нагадаємо, що вперше олімпіада проходила у двох режимах – очному та заочному. Примітно, що переможцями та призерами заочного змагання стали українці.

Третє і друге місця дісталися школярам із Севастополя та Донецька відповідно, а на першому місці опинився Андрій Москальчук з міста Бердичева.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here