Home Місто Бердичівські артилеристи відстріляли 1200 снарядів за тиждень у Рівному

Бердичівські артилеристи відстріляли 1200 снарядів за тиждень у Рівному

128

У рамках польових занять, що триватимуть на 233-му (Рівненському) загальновійськовому полігоні, розпочались бойові стрільби воїнів-артилеристів 26-ї Бердичівської артилерійської бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Про це повідомили у Центральному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

У ході занять, що триватимуть близько місяця, особовий склад зведеної протитанкової артилерійської батареї дивізіону підполковника Віктора Дмитренка виконає залікові вогневі завдання бойовим пострілом.

Для виконання даних стрільб використовуються снаряди, термін придатності яких наближається до завершення. Загалом розрахунки зведеної батареї мають відстріляти близько семи тисяч снарядів.

На Рівненщину особовий склад зведеної батареї та управління дивізіону прибули наприкінці березня.

Відтак позиції доводилося обладнувати в снігу, а перші стрільби з гармат МТ-12 “Рапіра” виконувати то під дощем, то під мокрим снігом.

Проте техніка та озброєння не підводили, а особовий склад добре справлявся з поставленими завданнями. Протягом першого тижня воїни-артилеристи відстріляли 1200 снарядів. Дії розрахунків, до складу яких входять військовослужбовці військової служби за контрактом, так і строковики, за ці дні вже доведені до автоматизму.

Варто зазначити, що за тиждень на полігон прибуде близько 40 офіцерів-артилеристів із Новоград-Волинська, які також виконуватимуть залікові вогневі завдання бойовим пострілом. 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here