Home Місто Бердичівські артилеристи здобули ІІ місце на змаганнях з бігу та подолання ...

Бердичівські артилеристи здобули ІІ місце на змаганнях з бігу та подолання смуги перешкод. ФОТО

166

Серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України відбулися комплексні командні змагання з бігу на 1000 метрів та подолання загальновійськової смуги перешкод.

Всього у змаганнях взяло участь 10 команд, які представляли свої військові частини. Перше місце посіла збірна команди від 50-го окремого ремонтного полку, друге місце виборола команда від 26-ї артилерійської бригади, трете місце здобула команда від полку радіоелектронної розвідки.

Варто зазначити, що подібні заходи проводяться постійно та охоплюють все більше військовослужбовців у різних видах спорту.

Під час нагородження переможців командувач військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Вячеслав Назаркін відмітив високі показники учасників змагань:

— У кожній команді відчувається прагнення до перемоги та здобуття найвищого результату. Мені приємно відмітити, що у ході першості усі команди показали високі результати.

За словами начальника фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Північ» підполковника Руслана Карпінського, інтрига у змаганнях тривала до останнього, адже усі команди старалися на повну.

Прес-служба оперативного командування «Північ»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here