Home Місто Бердичівський суддя хотів бути обраним на посаду безстроково, але комісія не дозволила...

Бердичівський суддя хотів бути обраним на посаду безстроково, але комісія не дозволила через купу невирішених справ

95

Вища кваліфікаційна комісія суддів сьогодні розглядала питання про рекомендації суддів для переведення до іншого суду і для обрання на посаду безстроково.

Як повідомила кореспондентка «ЗіБ», зокрема ВККС розглядала кандидатуру судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Олега Замеги.

23 квітня 2013 у нього закінчується термін повноважень, тому суддя хоче бути обраним на цю посаду безстроково.

Проте якість роботи судді не задовольнила членів ВККС. Зараз у провадженні судді знаходиться 41 цивільна справа, що розглядається більше трьох місяців.

Замега пояснював кількість справ тим, що йому передають справи судді, які пішли у відставку. Однак у провадженні судді є цивільна справа, що стосується кредиту, яке розглядається з лютого 2008 року.

 Така ситуація обурила членів комісії, однак суддя пояснював: «Повністю не можу пояснити, але вважаю, що приймав рішення в рамках закону».

На це відреагував член Комісії Анатолій Марцинкевич: «При таких обставинах ви можете звідси піти з дисциплінарною відповідальністю, а не з рекомендацією».

Відповідно, рекомендації суддя не отримав, розгляд його справи відклали до надання їм інформації щодо аналізу кожної справи, яка перебуває у його провадженні більше трьох місяців.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here