Home Місто Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

Дебой обіцяє гарячу воду навіть влітку. Тільки наступного року

103

 

13 листопада у Києві в приміщенні коворкінгу "Часопис" відбудеться відкритий семінар "Як стартапам знаходити талановитих співробітників та конкурувати з корпораціями".

 

Маєте класну ідею для власного продукту, який дає Вам конкурентну перевагу? Це добре, але як стартапам, малому та середньому бізнесу конкурувати з великими компаніями? Що Ви можете зробити з обмеженим бюджетом?

 

 

Кетрін Хіпплер, Телент маркетинг менеджер Elance розповість про тенденції індустрії ринку найму. 

 

Безкоштовна Реєстрація: http://www.chasopys.ua/events/event-285.html

Дізнайтеся, працівники з якими навичками користуються найбільшим попитом на західному ринку праці, і як Ви можете успішно використати онлайн веб платформи для додаткової роботи, пошуку та створення проектної та постійної команди.

А найголовніше – дізнаєтеся, як отримати максимальну віддачувід Вашого бюджету та як масштабувати Ваш бізнес.

 

Спікер:

Кетрін Хіпплер, Телент маркетинг менеджер, Осло, Норвегія.

Відповідальна за глобальну маркетингову програму, керує командою тренерів для підвищення обізнаності про ринок онлайн праці. Підтримує зростання престижу компанії на міжнародному ринку.

Сторінка заходу: http://www.chasopys.ua/events/event-285.html

Про компанію

Elance.com – компанія, де люди працюють по-іншому. Піонер у сьогоднішній фріланс-революції.  Elance – провідна і найбільш надійна платформа для онлайн роботи. На сьогодні більше 800,000 компаній і 280,0000 фрілансерів користуються Elance в більш ніж 170 країнах світу. Великий та малий бізнес, стартапи задіюють таланти Elance для створення команд з програмістів, веб- і графік-дизайнерів, копірайтерів, дослідників ринку, маркетологів та інших фахівців. Більше одного мільйона фріланс-вакансій розміщують на Elance щорічно.Штаб-квартира в Маунтін-В’ю (Каліфорнія) і Осло (Норвегія), Elance є приватною компанією. Для додаткової інформації –
https://www.elance.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here