Головна Місто БФ ”Разом за справу” надасть кошти на лікування 5 житомирських військових

БФ \”Разом за справу\” надасть кошти на лікування 5 житомирських військових

110
0

 Протягом останнього часу до БФ "Разом за справу" надійшло 6 заявок на отримання фінансової допомоги для оплати медичних препаратів, металоконструкцій та імплантантів бійцям 90 батальйону та 95, 26 і 30 бригад.

Зокрема,  Андрію Козаченку з Бердичева члени комісії, які збиралися на засідання 29 січня, вирішили виділити 50 тисяч гривень. Ці кошти перекажуть на рахунок німецької клініки, що готова взятися за протезування бійця 26 бригади. Загальна вартість протезу  – 65 тисяч євро і ці кошти рідним допомагають збирати усі небайдужі.

У Харкові з 40 % опіків шкіри перебуває на лікуванні Олег Кравчук з Житомирщини. Травми він отримав у зоні АТО і нині усі необхідні процедури йому проводять безкоштовно, але пересадку шкіри можливо провести лише за кордоном.  У США така операція коштує 200 тисяч доларів, але поки ведуться домовленості, аби ці кошти оплатило Міністерство здоровя України у співпраці зі своїми іноземними колегами. Відомо, що подібна практика із важкотрамованими бійцями вже існує. У БФ "Разом за справу" дружині Олега запропонували збирати чекати за придбання знеболюючих і всі витрати на це після завершення курсу лікування благодійники готові покрити зі свого рахунку.

Рішенням засідання 13 803 гривні виділили на придбання набору фіксаторів військовому Геннадію Винограду. Чоловік свого часу проходив лікування у столичному та Житомирському госпіталях, а на часі має чергову операцію, яку теж проведуть в Києві.

Макарчук Сергій із 95 бригади отримав від фонду 3279 гривень, які підуть на оплату  тимчасової пластини, що встановили військовослужбовцю у ногу після отриманої у зоні АТО травми.

Аналогічну пластину за 4100 гривень благодійники оплатили і пораненому Дмитру Сидоренку. Також ще 20 425 гривень виділили на придбання медикаментів для 90 батальйону.

Відзначимо, що кошти для БФ "Разом за справу" зібрали під час марафону "Допоможи героям", під час якого в Житомир з концертом приїздили відомі українські виконавці та гурти. Попри те, що у Фонді постійно надають допомогу на лікування, придбання ліків та протезуванням військових Житомирщини, станом на останнє засідання на рахунку зберігалося понад 274 тисяч.

Зразок заяви  та список документів, які військові та їх рідні мають надати до Фонду задля отримання допомоги можна знайти тут. 

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here