Головна Місто Бігові доріжки та футбольне поле на стадіоні ”Полісся” мають зробити до кінця...

Бігові доріжки та футбольне поле на стадіоні \”Полісся\” мають зробити до кінця року. ФОТО

79
0

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський 13 червня разом з заступником Ярославом Лагутою та директором департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Романом Щебетовим оглянули, як проходить реконструкція центрального стадіону «Полісся».

Кошти на ремонтні роботи виділяються з державного та місцевого бюджетів: 90% за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, 10% – співфінансування з обласного бюджету. У минулому році за рахунок усіх джерел було профінансовано 9,0 млн грн. У поточному році на завершення робіт передбачено 3,5 млн грн.

«Моя мета на цей рік – нове футбольне поле та бігові доріжки. Це цілком реально. На сьогодні вже вигляд стадіону помітно змінився, але, водночас, ще дуже багато роботи. З наступного тижня почне працювати експертна комісія, яка оглядатиме якість та вкаже на всі помилки та дефекти. Ми плануємо максимум на початку липня здати в експлуатацію західну трибуну і манеж», – розповів Сергій Машковський. 

Голова ОДА зазначив, що бігові доріжки та футбольне поле мають бути зроблені до кінця поточного року. Розглядається також питання, як буде реконструйовано або демонтовано іншу частину трибуни.

 

Планується завершити роботи з відновлення та підсилення залізобетонних конструкцій трибуни, роботи у підтрибунних приміщеннях (влаштувати систему вентиляції, провести протипожежні заходи тощо), відремонтувати зовнішні туалети.

Західна трибуна розрахована на 4,8 тис. глядацьких місць.

Як повідомляє прес-служба ОДА, проект з реконструкції футбольного поля та благоустрою території центрального стадіону вартує майже 8,5 млн грн. Він також буде реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

У рамках реконструкції на футбольному полі планується влаштувати новий трав’яний газон із системою поливу та дренажу, замінити покриття бігових доріжок, відновити зовнішні інженерні мережі. Благоустрій передбачає облаштування місць для парковки, озеленення території, облаштування пішохідних доріжок.

 


 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here