Бійцям – більше зброї та перемоги! – житомиряни про прогнози закінчення війни. ВІДЕО

1031
0

24 лютого путін пішов війною проти цілісності і незалежності України. І з того часу головна тема, якою живе кожен щодня — це війна. 

Перший житомирський запитав у житомирян їх прогнози – «коли закінчиться війна?». Також жителі міста висловили побажання нашим військовим.

Я дуже хочу закінчення війни вже сьогодні. От, часом їдеш в тролейбусі і бачиш на обличчях людей сум. Дивилася прогноз Шольца щодо України він казавщо війна надовго. Страшно від таких новин”, – із сумом розповіла житомирянка.

У мене син воює. День і ніч плачу молюся Богу за його здоров’я. Вже б так хотілося, щоб він повернувся додому”, – зі сльозами відповіла Катерина. 

Сподіваємося, що до початку осені бойові дії закінчаться”, – з надією каже Галина. 

Дай Боже, щоб вона закінчилася якомога скоріше”, – відповів житомирянин. 

Війна буде завершена лише тоді, коли ми досягнемо нашої територіальної цілісності й власне незалежності. Війна може зайняти багато часу. Саме зараз у цей момент вирішується наше майбутнє і для цього потрібна витримка та віра. Власне, цього я і бажаю нашим військовим: віри, підтримки й ми їх всіх чекаємо вдома”,- розповіла житомирянка. 

Дорогі хлопчики! Я вам бажаю сили, мужності, швидшої перемоги. Кожен день читаємо новини про загибель наших хлопців. Нехай такі сумні новини вже закінчаться. Хочу читати лише про нашу перемогу!”.

Нашим військовим бажаю швидкої перемогли та більше зброї. Я вже хочу, щоб всі повернулися”.

Нагадаємо, в Україні продовжать воєнний стан до 23 серпня.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here