Home Місто Більше 5 млн грн спрямують на розвиток аграрної галузі Житомирської області

Більше 5 млн грн спрямують на розвиток аграрної галузі Житомирської області

119

 У 2018 році на розвиток агропромислового комплексу Житомирщини спрямують 5,3 млн грн з обласного бюджету.


Про це повідомляє управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА.

В обласному бюджеті на 2018 рік передбачено 5,3 млн грн на підтримку заходів Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

Наразі управління формує перелік напрямків, за якими розподілятимуться кошти для домогосподарств та агропідприємств області.

Одним із напрямків залишається відшкодування жителям області вартості придбання установок індивідуального доїння корів. Адже саме цей напрям програми був найбільш популярним у 2017 році – компенсацію на загальну суму 1 млн 910,1 тис. грн отримали 296 господарств населення Житомирщини, які утримують три і більше корів

У минулому році на виконання Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки було використано кошти у сумі 6 млн 150,0 тис. грн, які отримали домогосподарства та сільськогосподарські підприємства Житомирщини для розвитку аграрної галузі.

Нагадаємо, що за підсумками 2017 року Житомирщина займає 4 місце в Україні за темпами приросту сільськогосподарської продукції, 5 місце за чисельністю поголів’я корів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here