Home Місто Більше 800 прикордонників з Житомирщини несуть службу на передовій

Більше 800 прикордонників з Житомирщини несуть службу на передовій

97

Напередодні Дня прикордонника, 27 травня, у Житомирі привітали особовий склад Північного регіонального управління та Житомирського прикордонного загону.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

На урочистому заході, що відбувся у міському будинку культури, були присутні керівники області й міста, керівники правоохоронних і силових структур, ветерани-прикордонники, рідні військовослужбовців, волонтери.

Начальник Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Єгоров у своєму виступі наголосив: «Всі покоління прикордонників – це люди високого патріотизму і професіоналізму. І ці слова підтверджені життям, кров’ю, мужністю і героїзмом захисників державного кордону».

Зі слів Володимира Єгорова, сьогодні на Сході України прикордонники виконують покладений на них обов’язок в бойових умовах, відбивають збройні напади, під впливом психологічної напруженості, масового інформаційного впливу антиукраїнського спрямування, вогневих нападів з боку терористів. Загалом більше 800 військовослужбовців регіонального управління несли службу та служать нині на передовій. Протягом цього року прикордонники регіонального управління організували пропуск через державний кордон 3,4 млн осіб, 880 тисяч транспортних засобів, виявили та вилучили більше 60 кг наркотичної та психотропної речовини, 90 одиниць зброї, 231 одиницю боєприпасів, контрабандних товарів на суму понад 10 млн грн.

Прикордонники отримали високі державні звання і нагороди, відзнаки Північного регіонального управління, грамоти обласної ради та премії. Військовослужбовців також привітали в.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк, начальник УМВС України в області Валерій Рудик, голова облради Віталі Француз, начальник Житомирської митниці ДФС, прокурор Житомирської області Любомир Війтович.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here