Home Місто Біля будинку беркутівця Євгена Антонова на автомайданіців чекала міліція

Біля будинку беркутівця Євгена Антонова на автомайданіців чекала міліція

173

Автомайдан 10 січня в Житомирській області пікетував будинок, який, як стверджують активісти, належить виконуючому обов’язки командира 3-й роти київського "Беркуту" Євгену Антонову, пишуть на сайті liga.net.

За словами активістів, біля будинку Антонова чергувало кілька міліцейських машин. Учасники Автомайдану вважають, що Євген Антонов – це беркутівець, який в ніч з 29 30 листопада 2013 року на Майдані почав бити фотокореспондента Reuters Гліба  Гаранчіча по ногах і по камері, після чого підлеглі Антонова нібито кийками розбили  Гаранчічу голову.

В свою чергу прес-служба УМВС України в Житомирській області заявила, що жителі одного із сіл Попільнянського району поскаржилися їм на невідомих, які раптово зчинили галас у їхньому населеному пункті.

«Невідомі особи прибули до населеного пункту на значній кількості автомобілів із символікою євромайдану, роз’їжджають сільськими вулицями та використовують звукові сигнали» – таке повідомлення надійшло телефоном до чергової частини Попільнянського райвідділу міліції.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група для з’ясування усіх обставин. На місці події правоохоронці зафіксували 17 автомобілів та близько 50 осіб, що розповсюджували та розклеювали на стовпах електроопор листівки, після чого виїхали за межі населеного пункту.

Наразі правоохоронці встановили, що усі автомобілі, на яких до села прибули незнайомці, з київського регіону, одна з Житомирської області. Семеро осіб, що у них перебували, вже встановлено. Триває подальша перевірка усіх обставин.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here