Home Місто Біля міськради у Житомирі страйкують пусті маршрутки. ФОТО

Біля міськради у Житомирі страйкують пусті маршрутки. ФОТО

145

Більше двадцяти маршруток стоять вздовж вулиці Бердичівської у Житомирі в районі міської ради.

Нагадаємо, що саме у міськраді 10 травня на засіданні виконкому планують повторно розглянути питання про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Житомира.

Перевізники переконують, що це не акція протесту, втім іншим чином пояснити скупчення автомобілів різних маршрутів, які навіть не курсують по цій вулиці, пояснити важко.

Читайте також: «Ми на колінах», – у Житомирі перевізники пояснили, чому вимагають підвищення вартості проїзду в маршрутках

Питання підвищення вартості проїзду в Житомирі активно обговорюється ще з осені 2016 року, а в березні 2017 року навіть проводили громадські слухання з цього приводу. Перевізники надавали у міськраду власні розрахунки, відповідно до яких просили підвищити проїзд до 6, 8 і навіть 10 гривень за одну поїзду.

Читайте також: Житомир готується до транспортного колапсу: з 20 березня автоперевізники погрожують не виїхати на маршрути.

Врешті, зійшлися на тому, що вартість проїзду в маршрутках може бути 5 грн, в трамваях і тролейбусах – 2 грн. Втім, члени виконкому тоді не підтримали таке рішення, а заступник міського голови Дмитро Ткачук зауважив, що до розгляду питання повернуться згодом, коли перевізники виконають додаткові умови договору.

Читайте також: «Перевізники із нульовим прибутком – шукайте новий бізнес», – Ткачук.

За кілька місяців, діляться житомиряни в соцмережах, жодних покращень у якості та комфорті автоперевезень по місту вони не помітили, а ще перевізники не поспішають купувати новий транспорт.

У березні перевізники спочатку подали до міськради лист, у якому попередили, що припинять надавати транспортні послуги, якщо вартість проїзду негайно не підвищать, а згодом переконували, що не планували ніякого страйку.

Водночас, у Житомирі вже працюють над тим, аби придбати для потреб міста кілька комунальних автобусів та навіть електробуси. 

Читайте також: Сухомлин розповів про нове підприємство, яке зможе забезпечити якісне і комфортне перевезення пасажирів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here