Home Місто Біля Житомирської обласної лікарні висадили сакури і троянди. ФОТО

Біля Житомирської обласної лікарні висадили сакури і троянди. ФОТО

128

Майже три десятки дерев сакури та кущів троянд висадили 25 квітня ліквідатори аварії на ЧАЕС на території обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського біля спеціалізованого терапевтичного відділення для «чорнобильців».

У такий спосіб організатори вирішили вшанувати тих, хто боровся з найстрашнішою техногенною катастрофою і хто поклав життя. Саме тому місце для саджанців обрано не випадково. Долучився до своєрідної акції й голова обласної ради Володимир Ширма.

Він поінформував присутніх про те, що обласна влада продовжує спрямовувати кошти на обласну лікарню, аби цей заклад став найсучаснішим медичним закладом області, і щоб максимальна кількість жителів змогли отримати повний спектр медичних послуг на сучасному рівні.  

Читайте також: Замість лип на Михайлівській з’являться сакури.

«На попередній сесії обласної ради з обласного бюджету на лікарню виділено майже 7 млн грн. Вже завершуються ремонтні роботи «інфарктного» відділення, будуть проведені відповідні тендери, і у серпні це відділення плануємо відкрити, а до кінця року – ще й «інсультне» відділення», – сказав Володимир Ширма і подякував ліквідаторам аварії за їхній неоціненний вчинок і побажав їм міцного здоров’я.

Також Володимир Ширма відвідав обласну наукову медичну бібліотеку обласної ради, де з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на ЧАЕС відкрито виставку «Чорнобиль – біль людський». На виставці презентовано вірші поетів-медиків, фотографії, спеціалізована література, творчі роботи медичних працівників.

За матеріалами прес-служби облради


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here