Головна Місто Біля пам’ятника «Чорний біль» чиновники висадили туї. ФОТО

Біля пам’ятника «Чорний біль» чиновники висадили туї. ФОТО

98
0

У рамках місячника з благоустрою та підготовки до відзначення 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи біля пам’ятника «Чорний біль» по вул. Щорса  17 квітня 2014 року провели акцію з благоустрою.
 
За ініціативи та спільно з представниками громадської організації «Дзвони Чорнобиля»,  працівники КП «Зеленбуд», ПП «ВЖРЕП №4», управління житлового та комунального господарств, а також представники депутатського корпусу та керівництво Житомирської міської ради висадили біля пам’ятника 32 туї, 11 кущів магоній, 6 кущів форзицій та чорнобривці. Окрім того, вільні ділянки засіяли травою. Необхідний інвентар надало КП «Зеленбуд».
Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради
«Ми звертаємося до громади міста Житомира з проханням бережно ставитися до цього місця та підтримувати тут чистоту. Не ламати та не викопувати щойно посаджені дерева і кущі. Адже вони символізують життя, шанс на яке нам дали люди, що загинули під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС», – зазначив   голова громадської організації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here