Home Місто Бійці АТО можуть проконсультуватися з юристами на всеукраїнській гарячій лінії

Бійці АТО можуть проконсультуватися з юристами на всеукраїнській гарячій лінії

131

 «Юридична сотня», ініціативна група «Юристи та адвокати АТО», благодійний фонд «Коло» та Асоціація правників України – об’єднали свої ресурси задля консультації військовослужбовців та їх рідних. Вони створили гаряу лінію для консультації учасників АТО – 0 800 30 00 21. Лінія працює з 8:00 до 20:00 без вихідних.

На початку телефонного дзвінка абонента вітатиме оголошення, що це гаряча лінія народного депутата Ірини Сисоєнко, однак необхідно дочекатись оператора, який і надасть консультацію. 

Юристи координаційного центру допомоги учасникам АТО надаватимуть допомогу в отриманні статусу учасника бойових дій та пільг, передбачених цим статусом, роз’яснюватимуть порядок отримання грошового забезпечення військовослужбовців в АТО та поранених у госпіталях, оформлення статусу сім’ї загиблого та пенсії по втраті годувальника, одноразової грошової допомоги пораненим та сім’ям загиблих, пільг, передбачених рішеннями окремих ОДА та РДА, консультуватимуть щодо оформлення статусу інвалідів війни та пенсії з інвалідності, щодо оформлення земельних ділянок, постановки на квартирний облік та по багатьох інших питаннях.

Автори ініціативи повідомили про підтримку у спілкуванні та взаємодії з військовою частиною з питань оформлення довідок та документів, що підтверджують участь в АТО, виплат грошового забезпечення тощо.   

Всі питання індивідуального характеру, які виникають, допомагатимуть вирішувати 146 юристів ініціативи «Юридична сотня» та  4 координатори. 

Засновники координаційного центру допомоги учасникам АТО просять юристів та юридичні організації з регіонів України долучатись до ініціативи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here