Home Місто Близько 20 рейдів щодня проводить державна лісова охорона Житомирщини

Близько 20 рейдів щодня проводить державна лісова охорона Житомирщини

108

25 випадків незаконної рубки дерев виявила лісова охорона державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства з початку цього року.

«Чорні» лісоруби незаконно зрізали 259 куб.м деревини, чим заподіяли лісу шкоди на суму майже 1,5 мільйона гривень. Лісова охорона притягнула до адміністративної відповідальності за незаконну рубку лісу і за порушення правил полювання 26 осіб та наклала на порушників 6,7 тис.грн. адміністративних стягнень.

В той же час 20 справ щодо незаконних рубок направлено до слідчих органів поліції . За ними порушено всього 3 кримінальних провадження. Нагадаємо, що на початку березня протистояння між лісівниками і правохоронцями з одного боку та лісопорушниками з другого переросло у конфлікт із стріляниною на території державного підприємства «Городницьке лісове господарство».

Трьох осіб, мешканців Рівненщини, затримано, нині вони перебувають під вартою. Днем раніше працівнику лісгоспу зловмисники спалили службове авто.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here