Брали й по 10 кг: у паніці житомиряни розкупили сіль

687
0

Звичайна українська кам’яна сіль, яка коштувала декілька гривень, зникла з прилавків. Причина: підприємство з виробництво солі «Артемсіль» на Донеччині зупинило свою роботу через війну, а запаси одразу розкупили в паніці. Дехто прикупив на поки вперед – десятки кілограмів.

Перший житомирський запитав у продавців на Житньому ринку, чи є ще сіль?

У супермаркетах «Сільпо», «АТБ», «Полісся» взагалі немає ніякої солі: ні кам’яної, ні йодованої, ні української, ні закордонної.

«Солі немає! Замовляти не планую. Адже не знаю де?», – розповіла продавчиця Галина.

«Сіль розібрали за пів години. Ще зранку була фасована в кульках, але житомиряни брали і по 10 кілограмів. Зараз замовляти немає де. Вже всі фірми обдзвонила і ніде немає. Люди запитують про те, коли буде сіль з 8-ї до 5-ї години», – акцентувала Надія.

«Сьогодні вже не було солі. Звісно, привозили сіль румунську та йодовану. Якби хоч якась була б, то розібрали. Замовляємо, але ніде немає. Кожну секунду питають про сіль. Мені вже набридло відповідати. Той, хто зберіг сіль чи залишилася, то 30 по 35 грн продають», – каже продавець. 

«Була і буде! У нас востаннє сіль була аж вчора зранку. Сіль видобувається в Донецькій області в місті Артемівськ, там ідуть бойові дії. Тому навряд чи, звідси її привезуть. Хочу замовити та немає», – говорить продавчиня, але вірить, що дефіциту згодом не буде.

У супермаркеті «Сільпо» на Житньому ринку касир розповіла, що солі зараз немає навіть на складі:

«Сіль розібрали, її немає навіть на складах. Де її брати – не знаю! Для себе лишила пачку солі. Буду економити».

У «ЕКО-маркеті» і  «Кварталі» говорять, що сіль розібрали ще минулого тижня. 

«У нас солі не було ще з минулої неділі. Замовити ніде не можемо. Поки немає. Може, будемо замовляти якусь імпортну. Іншого виходу немає».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here