Home Місто Бронетанковий завод перевірили на відповідність міжнародним нормам

Бронетанковий завод перевірили на відповідність міжнародним нормам

157

Система менеджменту ДП «Житомирський бронетанковий завод» відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2011. Про це повідомив директор підприємства Олексій Бабич за результатами аудиту, проведеного Бюро Веритас Україна (BUREAU VERITAS Ukraine) на початку серпня.

Під час перевірки фахівці провели технічний нагляд, аудит та заводську інспекцію, дійшовши у результаті перевірки висновку: продукція, обладнання, виробничі процеси та постачальники підтверджують відповідність встановленим міжнародним нормам, стандартам та специфікаціям.

Як повідомляє прес-служба «УКРОБОРОНПРОМу» процес оцінки сертифікації продукції включає в себе атестацію виробництва для незалежної оцінки технічних можливостей підприємства-виробника забезпечувати стабільний випуск продукції з показниками якості, встановленими вимогами нормативних документів.

 

ДП «ЖБТЗ», що входить до складу  ДК «УКРОБОРОНПРОМ» , здійснює виготовлення, капітальний ремонт та модернізацію легкоброньованої військової техніки різних модифікацій. Нещодавно на підприємстві здійснили модернізацію БМП-1, оснастивши машину сучасним бойовим модулем.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here