Home Місто Час поховання Онопрієнка тюремники тримають у секреті з етичних міркувань

Час поховання Онопрієнка тюремники тримають у секреті з етичних міркувань

125

Представники Державної пенітенціарної служби в Житомирській області не розкривають інформацію про те, де і коли поховають Анатолія Онопрієнка.

Зокрема, заступник начальника управління пенітенціарної служби в Житомирській області Анатолій Бобриньов не повідомив про місце, де поховають Онопрієнко, з етичних міркувань, передає Кореспондент із посиланням на УНІАН.

Він також повідомив, що попередня причина смерті Онопрієнко – гостра серцево-судинна недостатність, ревматична хвороба серця.

«Онопрієнка в непритомному стані при обході поста сектора для утримання чоловіків-довічників в камері номер 240 виявив молодший інспектор Житомирського установи виконання покарань № 8», – повідомив Бобриньов.

Тюремник уточнив, що після цього медики вжили невідкладних реанімаційні заходи, які ні до чого не привели. Зараз тіло Онопренко відправили на судово-медичну експертизу.

Нагадаємо, вчора, 27 серпня, в Житомирській в’язниці № 8 помер серійний вбивця Анатолій Онопрієнко, який був засуджений до довічного ув’язнення.

У Онопрієнка лишився син Дмитро, якому було змінене ім’я та прізвище. Також у нього була дружина Ірина, яка в інтерв’ю розповідала, що усе одно продовжує його любити.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here