Home Місто Через несправність валідаторів гроші за проїзд у Житомирі не списувались декілька місяців....

Через несправність валідаторів гроші за проїзд у Житомирі не списувались декілька місяців. Їх спишуть сьогодні

210

З декількох валідаторів гроші за проїзд у житомирському транспорті не списувались з електронних карток декілька місяців. Їх банк спише сьогодні 26 червня.

Про це повідомляє управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.

Через технічні проблеми гроші з електронних карток оплаченими за проїзд не списувались. Списання грошей за проїз відбудеться сьогодні 26 червня.

Повідомляємо, що КП “Житомиртранс“ в період дії карантинних заходів продовжує проводити планові технічні роботи по обслуговуванню елементів автоматизованої системи оплати проїзду, а саме валідаторів які належать Житомирському трамвайно тролейбусному управлінню.

В результаті проведення технічних робіт 25.06.2020 р. було встановлено, що з декількох валідаторів інформація протягом останніх декількох місяців не відправлялась на банківський сервер, а тому гроші за проїзд не списувались з банківських карт пасажирів.

Повідомляємо, що 26.06.2020 р. всі дані за фактичні поїздки міським електротранспортом будуть вивантажені в систему та відправлені на банківський сервер, тому можуть виникнути списання з банківських карток.

Наголошуємо, що 26.06.2020 р. з банківських карток будуть проведені списання ВИКЛЮЧНО за фактично зроблені поїздки, по яким списання за проїзд не відбулась. Система працює в штатному режимі, а всі операції є коректними, йдеться у повідомленні.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here