Home Місто Чиновники вимагають хабарі у підприємців,- прокуратура

Чиновники вимагають хабарі у підприємців,- прокуратура

114
Численні порушення у діях контролюючих органів виявила прокуратура Житомирської області. Зокрема, органи державного контролю та правоохоронні органи з порушеннями проводили перевірки підприємницької діяльності.
 
За повідомленням прес-служби прокуратури області, контролюючі органи недодержуються вимог чинного законодавства при застосуванні запобіжних заходів до суб’єктів господарювання (зупинення експлуатації будівель, споруд, окремих приміщень).
 
Поширеними є факти надання правоохоронними органами безпідставних доручень органам державного контролю щодо проведення перевірок суб’єктів малого та середнього бізнесу.
 
Порушуються також вимоги адміністративного законодавства під час притягнення до відповідальності посадових осіб суб’єктів господарювання.
 
Окрім цього, виявлено факти кримінального характеру – вимагання службовими особами контролюючих органів хабарів у суб’єктів господарювання.
 
За результатами прокурорських перевірок порушено 2 кримінальні справи, внесено 42 документи реагування органам державного контролю, за розглянутими на даний час документами до дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 посадових осіб.
 
Нагадаємо, що у прокуратурі області діє телефон «гарячої лінії» за № 47-28-51 для повідомлень про факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here