Home Місто Члени виконкому погодили програму розвитку позашкільної освіти за місцем проживання на 3...

Члени виконкому погодили програму розвитку позашкільної освіти за місцем проживання на 3 роки

100

Сьогодні, 21 листопада, під час засідання виконавчого комітету начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук презентувала проект міської цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти за місцем проживання на 2019-2021 роки. Метою програми є покращення якості послуг у сфері позашкільної освіти м. Житомира за місцем проживання з урахуванням рівних можливостей їх одержання дівчатами і хлопцями відповідно до потреб дітей різного віку.

Ключовим показниками ефективності програми мають стати збільшення кількості дітей, охоплених позашкільною освітою за місцем проживання; підвищення рівня задоволеності дітей від занять у закладах позашкільної освіти за місцем проживання; збільшення питомої вагу дівчат віком старше 12 років (на початок дії програми найбільш проблемна цільова аудиторія).

Ірина Ковальчук у своєму виступі, зокрема, зазначила: «У місті Житомир 7% дітей охоплено позашкільною освітою за місцем проживання. У травні цього року було проведено опитування щодо рівня задоволеності позашкільною освітою м. Житомира саме за місцем проживання в клубах, гуртках та секціях. 46% опитаних витрачають до 10 хвилин, щоб дістатися до потрібного гуртка чи секції. Близько 80% респондентів (дівчати та хлопці, які відвідують різні секції, гуртки, клуби) високо оцінили якість освітніх послуг. Мережу закладів позашкільної освіти м. Житомира за місцем проживання складають 110 гуртків та секцій, які відвідують майже 2 000 дітей. Серед них і діти-сироти, і діти з неблагополучних родин.

Основними напрямками роботи є культурно-масова, спортивно-оздоровча, соціальна, профілактична. Творчі та спортивні колективи дітей та молоді «Колорит», «Мрія», «Енергія», «Козацький двобій», «Ніка», «Ровесник», «Юність» мають визнання як на всеукраїнському, так і міжнародному рівнях. Підлітковий клуб «Пролісок», що на М.Бердичіській, 4 – єдиний клуб у місті, де працюють із дітками з обмеженими можливостями, у тому числі із синдромом Дауна».

За підсумками розгляду даного питання члени виконавчого комітету погодили Міську цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти за місцем проживання на 2019-2021 роки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here