Home Місто Чоловік, який 41 рік назад народився в Малині, шукає рідних

Чоловік, який 41 рік назад народився в Малині, шукає рідних

165

Володимир Буша  з м. Ромни, що на Сумщині шукає свою матір на Житомирщині.

Про це пише "ІнфоМалин".

 

– Справа в тому, що я народився у Малині, 31 січня 1973 року, — повідав про себе чоловік, — але моя мама з якихось причин залишила мене в пологовому відділенні. Згодом я потрапив у Коростишів, в Будинок маляти, звідки, коли мені було вже років два, мене усиновила сім’я з Сумщини.

Рік тому батько мій помер, а разом з ним, схоже, і таємниця мого всиновлення. Все, що я знаю про своїх справжніх, біологічних, батьків із відповіді, одержаної нещодавно на свій офіційний запит до відповідних органів, це те, що маму мою звали Аліна — рідкісне на ту пору ім’я, що, сподіваюсь, допоможе мені в пошуках. Ім’я батька, записаного в метриці про народження, — Микола, як і батька, котрий мене виростив.

Один зі старожилів сусіднього з нашим села, — повідав далі чоловік, — розповів мені нещодавно, що батько, який мене виростив, можливо, був і моїм справжнім, біологічним, татом. У 70-ті роки він був головою колгоспу, й між ним та молоденькою дівчиною, що працювала його секретаркою, зав’язався роман.

Згодом вона нібито завагітніла й коли приховувати це було вже важко, аби уникнути гучного скандалу, адже батько на ту пору вже був одруженим чоловіком, тож самі знаєте, чим це йому загрожувало в часи «комуністичної моралі», вона виїхала з села й більше ніколи туди не поверталася. Не виключають, що плодом тієї любові і був саме я.

Й до Коростишева, звідки мене потім усиновили, я теж, кажуть, потрапив не випадково — там на високій посаді працювала, здається, добра знайома мого покійного батька. У Малині, наскільки мені відомо, й досі проживає чоловік, за якого вона вийшла заміж — Ніл Никодимович Загурський.

Добре було б, якби малинчани допомогли мені його знайти, аби зустрітися, розпитати. Може, він що пам’ятає з тих часів.

Крім того, всі в моєму селі стверджують, що й зовні я дуже схожий з батьком, котрий мене всиновив, і чимало повадок тих же… На підтвердження цього висилаю кілька фото, де я маленький з батьком і який я тепер. Може, мама впізнає мене по них? А може, колишні акушерки малинського пологового щось розкажуть? Не може бути, аби вони того не пам’ятали, адже на ту пору не так часто мами лишали своїх новонароджених діток…

Для чого мені це все? — запитаєте, — продовжив Володимир.

 

– Просто хочеться дуже дізнатись історію свого народження. Можливо, справді були такі непереборні обставини, які змусили мою маму відмовитись від мене і залишити на ту пору в пологовому. Зрештою, як би там не було… Вона однак подарувала мені життя, і я дуже хочу її знайти.

 

Допоможіть! Буду вдячний за будь-яку інформацію…

 

Адреса і телефон цього чоловіка є в редакції «СП».

Телефон редакції газета "Соборна площа" (04133) 5-28-54

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here