Home Місто Чотири дні житомирські військові займались бойовою стрільбою на полігоні

Чотири дні житомирські військові займались бойовою стрільбою на полігоні

130

На полігоні Олександрівський, що поблизу Новоград-Волинського Житомирської області, пройшли чотириденні тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів окремої гвардійської механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Здійснивши марш на полігон особовий склад гаубичної самохідно-артилерійської батареї гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону та мінометної батареї механізованого батальйону бригади підготував вогневі позиції до ведення вогню та командно-спостережні пункти до роботи, провів розвідку та засічку цілей.

Бойові стрільби воїни-артилеристи виконували вночі і вдень – освітлювальними та осколково-фугасними снарядами.

За результатами проведення тактичних навчань відзначено гвардії капітана Богдана Прилуцького, гвардії старшого сержанта Євгена Крота та гвардії молодшого сержанта Сергія Войцішука. Серед мінометників кращими показали себе гвардії молодший сержант Василь Берук та гвардії старший солдат Євген Іванісов.

Нагадаємо, що нещодавно на військових навчаннях у Житомирі загинув контрактник. Хлопець втопився під час переправи. Зараз триває слідство.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here