Головна Місто Чотири місяці з відкриття Прозорого офісу в Житомирі: чи досі є черги....

Чотири місяці з відкриття Прозорого офісу в Житомирі: чи досі є черги. ФОТО

1061
0

Із відкриття Прозорого офісу в Житомирі минуло 4 місяці. За цей  час працівники офісу боролися із головною проблемою, яка виникала і досі виникає – черги. Найбільші – на першому поверсі біля рецепції, де працює координатор.

Найчастіше черги до обіду. Популярні послуги – реєстрація та зняття з місця реєстрації проживання, оформлення паспортних документів, питання пенсійного фонду.

Для комфорту житомирян – зручні дивани, кав’ярня, дитяча кімната та інформаційні табло.

Працівники Прозорого офісу працюють над усуненням черг, але все одно людей багато. Про це розповіла керівниця Сюзанна Галецька:

“Офіс відвідує дуже велика кількість людей. Ми робимо все можливе для зручності очікування на свою послугу, щоб людей швидко зорієнтувати та допомогти. Є дивани,  інформаційне табло, де після звернення показується  приблизний час очікування. Відвідувач обирає більш зручний”.

Із наступного тижня планують запустити онлайн-запис до Прозорого офісу, щоб не стояти в черзі – як і де записатися читайте ТУТ.

Загалом у Прозорому офісі надають понад 400 адміністративних послуг.

“Офіс надає надзвичайно великий спектр послуг і задіяно багато різних служб: пенсійний фонд, управління державної міграційної служби, соціальний захист Корольовського району, працівник з питань реєстрації місця проживання та інші”, – зазначає Сюзанна Галецька.

Перебуваючи в черзі або на прийомі у фахівця, житомиряни можуть залишати дітей у спеціальній кімнаті. Однак під наглядом когось із батьків або близьких.

Також є дві великі зали для нарад, тренінгів, виступів, семінарів тощо.

Для того, щоб не стояти в черзі, житомиряни також можуть звертатися до інших підрозділів за межами офісу. Наприклад,  управління соціального захисту Богунського району, підрозділи міграційної служби у різних районах міста для оформлення паспортів, ЖЕКи та ОСББ для реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here