Home Місто Чупакабра знову вийшла на полювання: подушила три десятки кролів

Чупакабра знову вийшла на полювання: подушила три десятки кролів

91

Дві величезні тварини вночі подушили кролів неподалік Києва. Налякані свідки стверджують, що то були чупакабри. Бо два роки тому вже бачили схожу істоту з короткими передніми та сильними задніми лапами.

У сільраді людям не вірять, бо господарі відразу поховали кролів, — йдеться в сюжеті ТСН.

Люди кажуть, що прокинулися від писку наляканих собак. А коли вийшли надвір, то побачили задушених кролів. Із трьох десятків вижило лише кілька.

Дехто із селян переконаний, що у населеному пункті хазяйнувала саме чупакабра, два роки тому вона уже тут харчувалася. Зараз вона знову дістала кролів із клітки, висмоктала кров і склала тіла на купу. Люди у току знайшли сліди двох істот. Там вони теж передушили всіх кролів. Свідки настільки приголомшені побаченим, що вже другий день не виходять із будинку. У сільраді в існування чупакабри не вірять.

Кажуть, що кролів могли подушити здичавілі собаки. Місцеві жителі, ті що не постраждали від невідомої істоти, чупакабри поки що не бояться. Хоча знають, що в сусідніх селах вона біди наробила. Дехто уже ховає тварин на ніч у підвал, щоб врятувати їх від страшної істоти. А на всіх клітках встановлюють металеві каркаси. Коли чекати чупакабру наступного разу – селяни не знають, а задушених кролів поховали подалі від житла.

Нагадаємо, що за версією кількох вчених, батьківщина Чупакабри – північні райони Житомирщини. Саме звідти вона почала мігрувати Україною та навіть дійшла до Росії.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here