Житомир готовий до нового опалювального сезону. Паливо-сировинна база у місті повністю підготовлена. Почати опалювати будівлі планують з 16 жовтня. В пріоритеті – медична та соціальна сфери.

Про це Першому Житомирському розповів директор КП “Житомиртеплокомуненерго” Дмитро Рогожин:

“Щодо теплопостачання у місті. Воно є і буде у місті Житомирі, але коли почнеться опалювальний сезон. Опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли середньодобова темпертура, згідно офіційної довідки гідромедцентру буде протягом трьох діб нижче, ніж +8о. Тоді ми зобов’язані почати опалювальний сезон. Для цього треба, в першу чергу, прийняти рішення міськвиконкому. Для початку опалювального сезону, для початку субсидійного нарахування для наших користувачів”.

Як зазначає посадовець, до опалювального сезону місто було готове ще з 1 вересня. В першу чергу забезпечення отримали школи, садочки та медзаклади. На сьогодні ж, додає Рогожин, і житлові будинки у місті готові до початку опалення.

Директор Житомиртеплокомуненерго розповів про кількість котелень, які готові забезпечити житомирян теплом:

У нас опалюють 50 котелень газових, 3 котельні альтернативні і одна модульна“.

Він додав, що на виконкомі пронуватиме прийняти рішення щодо початку опалювального сезону з 16 жовтня:

Наступного тижня, я думаю 16 числа, виконком прийме рішення почати опалювальний сезон, за можливості, згідно замовлень, у лікарняних закладах і закладах бюджетної сфери. З вівторка-середи іде уже планове сезонне пониження температури, і ми будемо, якщо необхідно, по перше забезпечувати соціальну сферу, тобто соціальну норму в перинатальних центрах, у лікарняних закладах +21о +23о. Потім почнемо запускати школи, садочки і житлові будинки.

Виконком відбудеться завтра чи в п’ятницю, і він прийме рішення, з якої дати починати опалювальний сезон. Я вважаю, що з 16 жовтня треба починати потроху розкручувати котельні, починати технологічний пуск і пуск лікарняних закладів“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here