Home Місто Costa Concordia потонула через бажання капітана привітати приятеля

Costa Concordia потонула через бажання капітана привітати приятеля

133
Круїзний теплохід Costa Concordia міг наскочити на риф через те, що капітан Франческо Скеттіно вирішив підвести судно ближче до берега і привітати свого знайомого на острові Джильо. Про це пишуть британські ЗМІ, пише ТСН.ua. 

До такого висновку нібито дійшло слідство. В момент аварії теплохода на острові знаходився приятель Скеттіно, моряк італійського торгового флоту. Дії 52-річного Скеттіно італійські прокурори назвали безвідповідальними і незграбними. 

Власники круїзного лайнера з компанії Costa Crociere підтвердили, що причиною аварії імовірно став людський фактор. Раніше Скеттіно заявляв, що судно наскочило на рифи, які не були позначені на карті. 

У Costa Crociere стверджували, що в момент зіткнення теплохід від призначеного курсу не відхилявся. Італійські прокурори назвали 52-річного Скеттіно безвідповідальними і незграбними. Прокуратура звинувачує Скеттіно в заподіянні смерті по необережності і втечу з судна до закінчення евакуації пасажирів. 
 

За останніми даними, в результаті катастрофи "Коста Конкордії" загинули шестеро людей, ще 16 вважаються зниклими без вісті. На борту судна перебували понад 4200 осіб, близько 60 з них отримали травми різного ступеня тяжкості. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here