У Житомирі не запускатимуть фонтани цього року з міркувань економії. Комунальники вже готували їх до роботи, але через складну ситуацію на фронті та фінансові проблеми міський голова Сергій Сухомлин вирішив не запускати їх цього року. Про це нам повідомив заступник міського голови Житомира, Сергій Кондратюк.

Зараз іде війна, тому на нараді міського голови було прийнято рішення щодо неможливості сьогодні витрачання коштів на роботу фонтанів у місті Житомир. Тому фонтани в цьому році включені не будуть. Коли буде наша перемога, тоді ми фонтани і включимо, розповів – розповів Сергій Кондратюк.

Приблизно 2 мільйони гривень, які планували спрямувати на фонтани, залишаться у бюджеті міста і будуть розподілені на інші напрямки та потреби.

Ці кошти залишаються в міському бюджеті. Кожну сесію депутатський корпус, виконавчі органи направляють кошти на військових, на інші цілі, які використовуються в місті Житомирі. Тому в даному випадку саме ці кошти будуть зекономлені на фонтанах”, – каже чиновник.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here