Головна Місто Де в Іршанську можна ловити рибу

Де в Іршанську можна ловити рибу

178
0

10 червня 2014 року закінчується нерестова заборона на лов риби та інших водних біоресурсів на водосховищах та ставках. Саме час рибалкам-аматорам підшуковувати водойми де буде багатий улов та гарний відпочинок.

Та користувачі водойм, які займаються рибогосподарською діяльністю також хочуть мати дохід від вирощеної риби, оскільки несуть матеріальні затрати на оформлення документів на водойму, зариблення, підтримання в належному стані гідротехнічних споруд….

Дуже часто на цій підставі виникають суперечки між рибалками та користувачами водойм.

Користувачі водних об’єктів, які працюють відповідно до режимів спеціальних товарних рибних господарств (СТРГ) повинні заздалегідь подбати про любительське та спортивне рибальство.

Згідно режимів СТРГ любительське і спортивне рибальство допускається  відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства (1999) та змінами і доповненнями до них (2001) з обов’язковими виділеннями ділянок як для платного, так і безкоштовного рибальства. Тому, щоб уникнути конфліктних ситуацій, користувачам необхідно визначити дані ділянки та довести місця їх розташування до широких верств населення.

Такі ділянки вже виділенні на Іршанському водосховищі, яке знаходиться в межах Ново-Борівської сільської ради Володарсько-Волинського району.

Зони безоплатного любительського рибальства на Іршанському водосховищі

Лівий та правий берег затоки біля с.Бобрик в межах будівель (за виключенням лісової зони);

В районі с.Кропивенка, від бази УТМР до кладовища с.Кропивенка;

Затока в кінці с.Валки;

В районі с.Рижани, по лівому та правому березі в межах забудови.

Зони для платного любительського рибальства на Іршанському водосховищі

Затока в районі с.Радичі по обох берегах;

Затока в районі с.Кропивенка по обох берегах;

Берегова зона навпроти бази відпочинку ГЗК, від лісу до бази ГЗК.

В даних зонах дозволяється тільки любительське і спортивне рибальство без використання сіткових матеріалів та знарядь виготовлених з них.

Відповідно до пункту 3.15 правил любительського і спортивного рибальства забороняється любительський та спортивний лов риби, інших водних біоресурсів на відстані 500м від греблі.

Громадяни, які будуть проводити любительський і спортивний лов в даних зонах зобов’язані мати при собі документи, які засвідчують особу, а також відповідний квиток, що видається користувачем водойми і являється дозволом на здійснення платного або безплатного лову риби.

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here