Home Місто Де в Житомирі безкоштовно потезують та лікують зуби учасникам АТО

Де в Житомирі безкоштовно потезують та лікують зуби учасникам АТО

2323

Безкоштовне протезування та лікування зубів – це пільги, які мають усі учасники АТО та члени сімей загиблих учасників Житомирщини.

Зубопротезування вам забезпечить КП «Стоммакс»: м. Житомир, вул. 1-го Травня, 2. Прийомні дні з понеділка по п’ятницю. Телефон для довідок: (093) 012-32-46.

Протезування проходить у три етапи: підготовка до протезування, власне протезування та заключна частина. Матеріали, які використовуються – металокераміка нового покоління німецького виробництва «Vita» та бюгель.

Станом на 12листопада 2015 року до КП «Стоммакс» звернулися 109 учасників АТО. Загальна сума протезування становить 461 тис. 295 гривень.

Якщо ж вам потрібне лікування зубів, то його надає Комунальна установа «Облстоматмедоб’єднання»: м. Житомир, вул. Котовського, 33а. Прийомні дні: Ср., Чт., Пт., тел.: (0412) 51-73-56.

Медична установа надає такі види послуг: хірургічне та терапевтичне лікування, а також стаціонарне (проводять операції внаслідок поранення) лікування.

КУ «Облстоматмедоб’єднання» проводить безкоштовне лікування зубів учасникам АТО з червня 2015 року. Всього надали допомогу вже 42учасникам на загальну суму 21 тис. 127 грн. за програмою безкоштовного лікування зубів.

 

За детальною інформацію щодо безкоштовного медичного лікування, а також для вирішення інших питань звертайтесь до Центру допомоги учасникам АТО: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 101. Прийомні дні – з понеділка по п’ятницю. Тел. для довідок: (0412) 47-50-06.

 

За матеріалами прес-служби ОДА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here