Home Місто Де житомиряни можуть навчитися грати на барабанах. ФОТО

Де житомиряни можуть навчитися грати на барабанах. ФОТО

749
0

«Даруємо людям емоції і нові навички», – так кажуть про свою діяльність у школі барабанів «Drum Academy», яка нещодавно відкрилася у Житомирі. Готові навчати усіх і не встановлюють вікових обмежень, але дітям радять краще починати з 12-13 років, оскільки інструмент великий і меншим може бути  не дуже зручно. Для тих, хто хоче навчитися грати на барабанах, головне – бажання і відчуття ритму.

«Ми надаємо послугу професійно. Комусь це дається простіше, комусь складніше, але працюємо з усіма і знаходимо підхід до кожного. Разом з учнями ставимо цілі і досягаємо бажаного. Рівень викладача дозволяє навчати тих, хто взагалі не вміє грати, а також і тих, хто грає доволі давно, – пояснюють у «Drum Academy». – Перше заняття для усіх – безкоштовне. Таким чином, ми на реальному прикладі можемо показати людині, чи вартує це тих коштів і часу, які вона готова витратити на навчання в школі. Тут нема ніякого маркетингу: подобається – ходиш і надалі, як ні –   нікого не змушуємо. Пробний урок безпосередньо триває 40 хвилин, а повноцінний – годину. Як правило, 20 хвилин витрачають на пошук локації, розміщення, знайомство і спілкування. Усі уроки в нас ідуть один за одним, без перерв, тому на такі потреби не крадемо час у наступних по черзі».

На першому уроці  в «Drum Academy» пропонують зіграти прості ритми, та все досить індивідуально. Аби зіграти просту композицію під «мінус», кажуть у школі барабанів, потрібно близько 9-12 занять. Спочатку намагаються дати максимально практики і зовсім трохи теорії, аби не завантажувати учня  інформацією  і термінами. Він має відчути інструмент.

«Щоб був результат, рекомендуємо ходити на заняття два-три рази на тиждень. Маємо план на 12-15 занять і це однакова програма для усіх початківців, а далі, якщо є певне розуміння та прогрес, визначаємо спільно в якому напрямку будемо рухатися», – додають представники школи барабанів.  

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here