Home Місто Дебой сам собі вирішив, що воду у Житомирі відключають незаконно

Дебой сам собі вирішив, що воду у Житомирі відключають незаконно

101

Міський голова Володимир Дебой переконаний, що Житомиробленерго незаконно обмежує Житомирводоканал у подачі електроенергії. Через це люди, які живуть у багатоквартирних будинках на верхніх поверхах не отримують водопостачання.

«Держава гарантує населенню на рівні законодавства і керівництва держави недопущення відключення населення від водопостачання холодної води. Тому дані дії суперечать політиці держави і люди не можуть нести відповідальність за стосунки двох господарюючих суб’єктів, що мають вирішуватись відповідно до договірних зобов’язань.  Завдання міської комісії не допустити у місті Житомирі виникнення надзвичайної ситуації», – повідомляє сайт міської ради..

Міська комісія з питань ТЕБ та НС своїм рішенням вважає відключення об’єктів питного водопостачання міста від енергопостачання таким, що є порушенням вимог чинного законодавства та може призвести до виникнення надзвичайної ситуації санітарно-епідеміологічного характеру, пов’язаної з можливість масового інфекційного захворювання людей та масовим отруєнням людей у результаті споживання неякісної питної води, йдеться у повідомленні.

А ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»  має терміново до 12.00 год. 29 травня 2013 року відновити електропостачання станцій 3-го підйому для відновлення водопостачання міста.

Нагадаємо, що «Житомиробленерго» зніме обмеження подачі електроенергії з «Житомирводоканалу», якщо Водоканал почне гасити борги за електроенергію.

Зараз Житомирводоканал заборгував за електроенергію більше 20 мільйонів гривень. Щомісячні розрахунки не перевищують навіть 50% за використану електроенергію.

«Екологічну броню», яка не дозволяла «Житомиробленерго», безкарно вимикати електропостачання і лишати місто без води, свого часу зняв Володимир Дебой, працюючи ще заступником голови ОДА.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here