Home Місто Декілька тисяч житомирян взяли участь в параді «Щасливих родин»і

Декілька тисяч житомирян взяли участь в параді «Щасливих родин»і

105

Багатотисячною колоною парад «Щасливих родин» пройшов центральними вулицями міста.

Очолили парад дівчата-наречені в весільних сукнях та молодята, далі за ними рухались організатори свята, представники влади, потім сім’ї з маленькими дітьми у візочках.

Долучились до параду і дошкільні дитячі навчальні заклади, спортивні школи, школярі, студенти,  різні організації, всі бажаючі жителі та гості міста.

Символікою свята Щасливих родин в Житомирі стали стрічки трьох кольорів, що означають щасливу родину – тата, маму, дитину, якими охоче прикрашали себе учасники параду.

Рухаючись Михайлівською, далі Київською, Театральною, В. Бердичівською колона скандувала «сімейні» гасла: «Щаслива сім’я – це тато, мама, я», «Щаслива родина – міцна Україна», «Житомир – місто щасливих родин».

Кінцевою зупинкою святкової ходи став майдан Корольова, де відбулося офіційне відкриття свята «Щаслива родина» в Житомирі.  Привітали присутніх Житомирський міський голова Володимир Дебой, представник департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Малюта, президент Всеукраїнської благодійної  організації «АСЕТ» Ірина Дехтяренко, голова оргкомітету свята «Щаслива родина» Наталія Рогальська.

Цінними подарунками організатори відзначили переможців в номінаціях «Багатодітна сім’я», «Талановита родина» та «Золоте весілля», а також переможців конкурсів дитячих малюнків, віршів та фотоконкурсу на тему «Моя щаслива родина», які ВБО «АСЕТ» проводила заздалегідь до свята. Привітав присутніх, помолившись за всі родини міста, і єпископ Олександр Дехтяренко, пастор церкви «Заповіт Ісуса Христа».

Урочиста частина закінчилась піснею-гімном про родину, і організатори запросили всіх присутніх відпочивати та розважатися.

По всьому майдану Корольова та Новому бульвару більше 200 волонтерів церкви «Заповіт Ісуса Христа» розмістили 50 конкурсно-розважальних пунктів для дітей та їхніх батьків. Це були естафети, салони краси та боді-арту, вікторини, батути, гойдалки та багато чого іншого.

Протягом двох годин можна було розважатися всією родиною. Програма була розрахована як на дітей, так і на дорослих, були конкурси для молоді, подружжя та дітей з батьками.

Ініційоване Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ» свято «Щаслива родина» проводиться вже втретє спільно з Житомирською міською радою та Житомирською обласною державною адміністрацією.

Загалом до проведення свята долучилося більше 300 волонтерів та кілька десятків організацій, комерційних та некомерційних, державних та недержавних, а також релігійних.

Організатори свята планують продовжувати таку  традицію – щороку в рамках міжнародного тижня подружжя проводити свято «Щасливої родини», привертаючи увагу суспільства до сімейної теми.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here