Home Місто День пам’яті: три роки тому у зоні АТО загинув десантник...

День пам\’яті: три роки тому у зоні АТО загинув десантник 95 бригади Сергій Порозінський

588

 Сергій Вікторович Порозінський народився 6 вересня 1985 року. Сергій ріс цікавою дитиною: був уважним і допитливим, змалечку мав власну думку і намагався її відстоювати і, разом з тим, був дуже вразливим.

А ще Сергійка дуже любили дівчатка, він не ображав їх, дружив з ними. У старшому віці учень запам’ятався шкільним активістом: із задоволенням брав участь у різних шкільних заходах у той час, коли інші діти частенько відмовлялися. Після закінчення школи Сергій вступив на навчання до Житомирського політехнічного університету за спеціальністю «Гірнича справа», закінчив навчання і зрозумів, що обрана професія не є його покликанням.

Вихований у сім’ї військового, хлопець відчув потребу продовжити справу батька – служити Вітчизні. У 2007 році розпочалася військова служба за контрактом: спочатку ДПСУ в/ч 1495, з 2011 року – на кордоні у Північно-територіальному управлінні прикордонної служби. Під час служби Сергій брав активну участь у спортивних змаганнях між   військовими частинами з силових видів спорту і завжди посідав призові місця.

 
Через два роки Сергій уклав контракт про проходження служби в 95-й окремій аеромобільній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних сил України. Саме в її складі Сергій без вагань став на захист суверенітету і цілісності держави на сході країни. Рідним запам’яталися його слова: «Хто, як не ми, захистимо нашу землю». На той час у Сергія вже склалася сім’я, для якої він назавжди залишиться люблячим ніжним чоловіком та турботливим і відповідальним батьком.
 

Як згадує Ірина, їх кохання розпочалося з першого погляду, Сергій при першій зустрічі сказав дівчині, що вона буде його дружиною, все так і сталося. Його радістю і сонечком була до нечка Кароліна. Рішучий, наполегливий, упевнений, сміливий, Сергій і захоплення мав відповідне: техніка та швидкість. Мріяв про потужне швидкісне авто.

Загинув Сергій Вікторович Порозінський 10 лютого 2015 року в районі с. Спартак Ясинуватського району Донецької області під час танкового обстрілу. 

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня Сергія Порозінського було нагороджено посмертно.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here