Home Місто День пам’яті: три роки тому в зоні АТО загинув ”кіборг” 90 батальйону...

День пам\’яті: три роки тому в зоні АТО загинув \”кіборг\” 90 батальйону Олег Черниш

522

 Зі спогадів рідних, Олег Черниш ріс слухняною дитиною, народився у Житомирі 24.09.1984 року, змалечку відзначався спокійною вдачею та поміркованістю. Йому цікаво було поруч із батьками: що робить тато чи мама по господарству, те й Олежик повторює, особливо із задоволенням допомагав мамі готувати різні страви до столу.


Навчався у Житомирській загальноосвітній школі №12, після 8 класу вступив до Комерційного технікуму на відділення харчових технологій, щоб стати професіоналом у справі приготування страв, бо хотів займатися у житті тим, що йому подобалося.
 


У технікумі виявилися організаторські здібності Олега: з ним легко і весело можна було влаштувати свято, зібрати колектив на вечірку. Усім запам’ятався випускний вечір, організований для випускників та гостей Олегом і трьома його друзями.
 
Під час навчання Олег познайомився та подружився з дівчиною, яка вірно чекала його з армії і згодом стала дружиною. Наталя згадує, що Олег був надзвичайно уважним та турботливим у ставленні до неї та сина Кирила, якого дуже любив.
 


І взагалі Олег гарно ставився до рідних: жодне родинне свято не залишав без уваги, вмів створити особливу піднесену атмосферу для гостей та родичів. Любив організовувати колективні виїзди на природу, коли приїздив з Києва, де працював поваром, із задоволенням пригощав усіх власноруч приготовленими стравами.

Отримавши у серпні 2014 повістку про мобілізацію, Олег не зволікав, одразу зібрався до військкомату і у складі 90 батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади у якості снайпера-розвідника був відправлений на передову. 
 

20 січня 2015 року молодший сержант Олег Сергійович Черниш загинув у бою з російськими збройними формуваннями в районі Донецького аеропорту.

«Він був чудовою людиною… Нам ніхто не замінить   Олега», – так говорять рідні, так говорить Україна.

Нагороди: орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), нагрудний знак «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here