Home Місто Водії житомирських маршруток зупиняються в недозволених місцях та беруть зайвих пасажирів, –...

Водії житомирських маршруток зупиняються в недозволених місцях та беруть зайвих пасажирів, – УДАІ

78

Спробуйте в години “пік” відшукати хоча б одну маршрутку, в якій би наявність пасажирів відповідала технічним умовам і правилам. Звичайна практика – встановлення додаткових сидінь там, де конструктивно передбачені аварійні виходи, зменшення допустимих відстаней між пасажирськими кріслами, інші порушення.

А найголовніше – рівень роботи водіїв. Варто хоча б трохи проїхати за будь-якою маршруткою, щоб стати свідком зухвалого, небезпечного маневрування, перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехресть, посадки та висадки пасажирів та багатьох інших “більших” і “менших” водійських гріхів, кажуть в УДАІ області.

Ще не так давно ті, кому довірялося перевезення пасажирів, заслужено вважалися серед водіїв своєрідною елітою, взірцем дисциплінованості. На жаль, нині це подекуди втрачається через нерозбірливість автовласників у гонитві за “дешевою робочою силою”.

«- Маршрутка може стати не лише зручним, а й безпечним засобом пересування, – говорить заступник начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області Ростислав Андрощук. – Що для цього потрібно? Вимогливість і відповідальність. Насамперед, самих пасажироперевізників та водіїв, а також державних установ, якими здійснюється видача дозволів та відповідних ліцензій на право здійснення пасажирських перевезень та на яких покладено обов’язки здійснення державного контролю на автомобільному транспорті.»

Під час проведення цільових профілактичних заходів з 01 березня працівники ДАІ здійснюють перевірки як організацій, які надають послуги з перевезення пасажирів так і маршрутні транспортні засоби. Особовим складом Державтоінспекції було виявлено 140 порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту, в т.ч. 31 – перевезення пасажирів понад встановлену норму, 33 – керування технічно несправними транспортними засобами, 8 – порушень правил зупинки-стоянки, видано 9 приписів керівникам організацій різних форм власності.

Зі свого боку, Державтоінспекція постійно намагається забезпечити належний контроль у цій сфері. Адже йдеться про інтереси тисяч пасажирів, тобто йдеться про те, що життя цих пасажирів кожної миті може опинитися в руках невмілого або такого, що не усвідомлює своїх дій водія.

За інформацією УДАІ УМВС України в Житомирській області

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here