Home Місто Держекоінспекція Поліського округу контролюватиме питання попередження забруднення річок Хомора та Случ

Держекоінспекція Поліського округу контролюватиме питання попередження забруднення річок Хомора та Случ

391

У зв’язку з ліквідацією Державної екологічної інспекції у Житомирській області виконувати завдання, які визначені у спільному протоколі засідання ТЕБ та НС Житомирської та Хмельницької областей, буде Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Відповідне рішення прийняли, 13 лютого, під час засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Крім цього, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації постійно здійснює моніторинг ситуації із річкамим, про що розповіла начальник управління Оксана Ревенко.

«У листопаді 2018 року екологічний стан річок тимчасово поліпшився. На сьогоднішній день ми не отримували нову інформацію з якої б могли точно проаналізувати ситуацію. Проте, наше управління екології постійно здійснює контроль та моніторинг даного питання», – сказала Оксана Ревенко.

Також під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС розглянули питання про проведенні заходи щодо попередження надзвичайних подій та проведення роз’яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, про стан виконання комплексного плану заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту 2017-2018і затверджено відповідний план на 2019-2020 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Баранівському районі селяни скаржаться на забруднення річки Хомора.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here