Home Місто Десантник 199 Центру ВДВ Кузнєцов здобув ”золото” на Національних Іграх Нескорених

Десантник 199 Центру ВДВ Кузнєцов здобув \”золото\” на Національних Іграх Нескорених

266

У липні 2014 року десантник 95 бригади Владислав Кузнєцов під час бою в зоні АТО  на Сході України втратив руку та отримав осколкові поранення, коли, рятуючи свій екіпаж, викинув гранату, яка залетіла в БТР.

Після лікування, протезування та реабілітації він повернувся на службу – в 199 навчальний Центр ВДВ у Житомирі. Хлопець нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня, а наприкінці 2016 року йому вручили орден "Народний Герой України". Під час заходу Народна артистка України Ада Роговцева, вручаючи десантнику відзнаку, поцілувала його протез і подякувала за подвиг.

Читайте також: Трьом десантникам 95 бригади вручили ордени «Народний Герой України». ФОТО

Кузнєцов став одним із героїв документального фільму "Я – не герой", де розповідалися подробиці страшного і трагічного для 95 бригади бою під Лисичанськом.

Читайте також: "Хочеться, щоб люди розуміли: цей спокійний тил мають завдяки хлопцям, що були на Сході",- десантник Кузнєцов

Крім цього, у 2016 році Владислав також став учасником мультимедійного проекту "Переможці", де були представлені світлини учасників АТО, що втратили кінцівки на війні, але не втратили силу духу і жагу до життя. Днями у Києві презентували оновлений проект "Переможці-2", куди, крім фото військових і добровольців, також увійшли світлини спортсменів.

Читайте також: Проект «Переможці» здійснив мрію десантника Влада Кузнєцова про поїздку в Техас. ФОТО

У мирному житті Владислав Кузнєцов не лише бере участь у соціальних проектах, але й демонструє спортивні досягнення. Зокрема, виступав у турнірах "Сила нації" та "Відважний воїн" по крос-фіту серед учасників АТО.

Читайте також: "Ставлення суспільства до таких як я має бути адекватним", – десантник з ампутованою рукою.

Відзначився десантник і на Національних Іграх Нескорених, які протягом 21-23 квітня проходять в Києві.  Він здобув "золото" в своїй категорії у плаванні.

Більше сотні фіналістів спортивних тестувань – учасники АТО, змагаються у шести спортивних дисциплінах – легка атлетика, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг, плавання та стрільба з лука.

 

Результатом завершального етап відбору до національної збірної стане участь України на Invictus Games в Торонто – міжнародних змаганнях для військових та ветеранів, які отримали поранення, травми та захворювання під час або в наслідок виконання службових обов’язків.

 

Читайте також: "Просто дуже хотілось назад в армію", – боєць 95 бригади Кузнєцов  після поранень повернувся на службу

 

Інформацію про учасників збірної команди від України, куди  увійдуть ті, хто показали найкращі результати під час національного відбору, мають офіційно оголосити під час урочистостей 23 квітня о 16.00 на Хрещатику.

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ (англ. Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку, засновані Принцом Гаррі.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here