Home Місто Десять житомирян отримають квартири

Десять житомирян отримають квартири

77
0
10 житомирян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, вже найближчим часом отримають житло. Таке рішення було прийнято сьогодні під час засідання виконавчого комітету, повідомляє прес-служба міської ради.
 
У 2012 році на виконання державної програми «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» спрямовано майже 3 з половиною мільйони гривень, за які вже придбано 3 квартири.
 
Найближчим часом житло отримають ще 10 житомирян, а до кінця 2012 року на залишок коштів за даною програмою міська влада планує придбати квартири для ще 5 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, – інформує начальник відділу по обліку та розподілу жилої площі Надія Кухнюк.

Відповідно до житлового законодавства, житлом забезпечуються громадяни, які перебувають на черзі в порядку черги. Відповідно до затвердженого порядку, вартість 1 кв. м. житла не повинна перевищувати 4 з половиною тисячі гривень, а площа квартири визначається за схемою 21 кв.м. на одного члена сім’ї + 10,5 кв.м. на одну сім’ю в цілому.

За бажанням громадяни можуть придбати дорожче житло, самостійно доплативши різницю. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here