Головна Місто Деякі житомиряни використовують ситуацію, яка склалася в Україні, для несплати податків

Деякі житомиряни використовують ситуацію, яка склалася в Україні, для несплати податків

97
0

Головне управління Міндоходів у Житомирській області нагадує, що за будь-яких змін в країні податкові органи продовжують надавати послуги платникам податків та адмініструвати податкові платежі. Адже життя не зупиняється – бюджет потребує надходжень, від яких залежить своєчасна та повна виплата пенсій, зарплат, фінансування соціальних програм, медицини та освіти.

На жаль, деякі платники використовують ситуацію, яка склалася в Україні, для несплати податків та зборів. Тим самим недобросовісні платники гальмують наповнення державного та місцевого бюджетів та ставлять під загрозу виконання державою своїх зобов’язань перед громадянами.

Як сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі з бізнес-спільнотою, головне завдання нового уряду – стабілізувати економічну ситуацію. Сьогодні важливо зберегти налагоджену систему наповнення державної та місцевих скарбниць, щоб забезпечувати життєдіяльність країни та регіону. І в цьому ми вбачаємо відповідальність як податкових органів, так і всіх платників податків – від великих до представників малого бізнесу.

"Шановні платники податків Житомирщини! Для забезпечення стабільного наповнення бюджету, добробуту кожного жителя нашої області не забувайте про свій конституційний обов’язок зі сплати податків. Давайте разом відчуємо всю гостроту сьогоднішнього непростого для країни часу і зробимо все від нас залежне для повного та своєчасного фінансування бюджетних виплат і соціальних програм", – йдеться у повідомленні ГУ Міндоходів у Житомирській області

 

 

 


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here