Home Місто Директор школи у Житомирі з 40-річним досвідом стала «Почесним громадянином міста»

Директор школи у Житомирі з 40-річним досвідом стала «Почесним громадянином міста»

174

На 12 сесії Житомирської міськради 21 липня розглянули питання про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Житомира» зі змінами, які запропонували депутати зі «Свободи», а також про присвоєння Короткій С.М. звання «Почесний громадянин міста Житомира».

Рішення про присвоєння Світлані Короткій – директору ЗОШ № 27, звання «Почесний громадянин» підтримали 23 депутати із 27 зареєстрованих.

Нагородження відбудеться уже під час святкових заходів до Дня міста у вересні.

Депутат Геннадій Махорін під час обговорення питання про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Житомира» зауважив, що такі відзнаки мають отримувати люди, які дійсно є народними, їх знають мешканці міста, їхні досягнення не викликають сумнівів.

«Заберіть у людини посаду – і її нема», – аргументував свою позицію Махорін.

До слова, Світлана Коротка працює на посаді директора школи більше 40 років. Вчитель російської мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений працівник освіти України.

Рішення про її відзначення деякі депутати сприйняли неоднозначно.

Відзначимо, що питання про присвоєння звання розглядалося після 10-хвилинної перерви, після якої до зали таки повернулася частина депутатів (Радикальна партія Олега Ляшка), які зі скандалом покинули її на початку сесії.

Юлія ДЕМУСЬ

Читайте також: Командир 26-ї бригади отримав відзнаку «Честь і слава Житомирщини»


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here