Home Місто Діти щедрували для житомирських міліціонерів

Діти щедрували для житомирських міліціонерів

98

Давні народні традиції колядувати, щедрувати та засівати під час новорічних та різдвяних свят підтримали юні вихованці дошкільного навчально-виховного закладу №17 м. Житомира, які завітали до УМВС України в області. Щирі побажання здоров’я, добробуту та радості працівникам міліції лунали на Старий Новий рік з дитячих вуст.

Малята наповнили коридори обласного Управління своїм веселим щебетом та сміхом. Діти голосно віталися зі всіма працівниками та демонстрували символи свята – зірочки та дзвоники. Міліціонери з радістю та щирим захопленням зустрічали маленьких гостей.

Перш за все, щедрувальники завітали до кабінету начальника УМВС України в Житомирській області Анатолія Лазарєва. Діти співали щедрівки, розповідали віршики та, з побажаннями щастя і радості, щедро посипали пшеницею. Звичайно, що їх старання були з вдячністю прийняті очільником підрозділу та його заступниками, які обдарували малят солодкими подарунками.

Того дня хлопчики й дівчатка заспівали ще не раз своїх новорічних пісень в приміщеннях обласного Управління. І всюди їх очікували щирі оплески та солодкі подарунки.

Діти пообіцяли вивчити нових щедрівок та наступного року порадувати ними своїх нових друзів. Із гарним настроєм та добрими враженнями маленькі щедрувальники повернулися до рідного дитсадка, подарувавши міліціонерам тепло своїх щирих сердець.

СЗГ УМВС України в Житомирській області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here