Home Місто Діти вчили ПДР разом з працівниками ДАІ у Житомирі

Діти вчили ПДР разом з працівниками ДАІ у Житомирі

126

Традиційно у травні обласне управління ДАІ Житомирщини ініціювало та провело змагання юних інспекторів руху.

Юні помічники ДАІшників і цього разу вразили компетентних суддів високим рівнем знань дорожньої азбуки та яскравими виступами.

Про це повідомляє УДАІ УМВС України в Житомирській області

Серед багатьох напрямків діяльності служби ДАІ значну роль відіграє робота з дітьми. Вихованню законослухняних учасників дорожнього руху, проблемі збереження життя і здоров’я юних громадян приділяється велика увага.

Значна частина дорожніх негараздів з дітьми трапляється через недотримання ними життєво необхідних дорожніх заповідей. Через це Державтоінспекція є ініціатором багатьох масових дитячих заходів, що сприяють прищепленню дітям норм безпечної поведінки на вулицях та дорогах, поглибленому вивченню Правил дорожнього руху.

Днями на базі Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради відбулись змагання, в яких взяли участь 9 кращих команд області.

Для працівників ДАІ, які вже не перший рік виступають організаторами, змагання стали своєрідним іспитом, бо із виступів вони могли дізнатись, як на сьогоднішній день наші юні учасники дорожнього руху зрозуміли та опанували «головний Закон дороги», чи готові вони дотримуватись його вимог і чи вплинула Державтоінспекція на правосвідомість школярів.

Змагання тривали упродовж усього дня. Виступи були настільки цікавими і талановитими, що визначити переможців членам компетентного журі було надзвичайно складно. Складаючи теоретичні та практичні командні іспити, діти показали високий рівень знань та навичок з Правил дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, а також злагодженість дій керманичів та пішоходів під час організації руху на дорозі регулювальником.

Звісно, найвеселішим конкурсом і для журі, і для юних інспекторів стало веселе та дотепне змагання виступів команд агітбригад.

Тож, у запеклій боротьбі свою першість вкотре підтвердила команда ЮІР із загальноосвітньої школи с. Тетерівки Житомирського району, яка виборола право представляти Житомирщину на Всеукраїнських змаганнях юних інспекторів руху. Проте організатори не оминули увагою й інших учасників. Кращі команди в окремих видах змагань були нагороджені цінними призами та грамотами.

Як зазначив начальник УДАІ УМВС України в Житомирській області Олександр Кравченко, організовуючи подібні змагання, Державтоінспекція намагається вкласти і свою часточку для втілення  благородної мети – отримання дітьми необхідних знань для збереження їх життя і здоров’я.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here