Головна Місто Діти з Житомирщини поїхали на відпочинок у ”Молоду гвардію”

Діти з Житомирщини поїхали на відпочинок у \”Молоду гвардію\”

127
0

Двадцять один незабутній день проведуть діти віком від 7 до 17 років з Житомирської області, відпочиваючи на березі Чорного моря. До країни дитинства – українського дитячого центру «Молода гвардія» – 2 червня поїхали 37 дітлахів з різних куточків області. Переважно це діти пільгових категорій (діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей) та обдаровані діти.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Юні жителі Житомирщини у «Молодій гвардії» потрапляють на четверту тематичну зміну із назвою «Літній ігроленд».

Відправляли дітей до літнього табору батьки та представники департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, представники відділів сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, провівши інструктаж з правил поводження у дорозі та на відпочинку.

З посмішками на обличчі та мріями про нових друзів, купання в морі та веселі ігри дітлахи поїхали до міста Одеси.

Довідково: український дитячий центр «Молода гвардія» розташований на березі Чорного моря в Одесі. Вже багато років поспіль він зустрічає юних відпочивальників, радує їх своєю теплотою та ніжністю, дарує їм радісні зустрічі, незабутні враження, добрий настрій та дружні відносини.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here