Home Місто Дитина замерзла на вулиці: друг не зміг врятувати сироту

Дитина замерзла на вулиці: друг не зміг врятувати сироту

266

Уночі змерзлого і безпорадного юнака у полі (с. Видумці Пулинського району) знайшли його опікуни та привезли додому. Однак хлопець помер до приїзду лікарів «швидкої».

Поліція розпочала відповідні перевірки.

Поліцейські встановили, що померлий був сиротою і знаходився під офіційною опікою тітки. Він навчався у випускному класі загальноосвітньої школи.

За попередніми відомостями, близько 15 години 18 лютого юнак повідомив тітку про те, що йде у сусіднє село до друзів і до вечора обіцявся повернутися додому. Однак так і не з’явився. 

Натомість уночі його родичі дізнались, що хлопець удвох з 13-річним односельцем повертались до села через засніжене поле. В якийсь момент старшому з хлопців стало зле і менший намагався допомогти йому. Однак коли зрозумів, що сил на двох не вистачить, поспішив додому та сповістив своїх рідних про подію. Рятувати юнака відразу кинулись його прийомні батьки, яких повідомили відразу односельці.

Хлопця знайшли безпорадним та із сильними обмороженнями серед снігових заметів. Автомобілем його привезли додому і викликали «швидку», однак він помер до приїзду лікарів. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here