Home Місто Дівчина під кригою: на Житомирщині врятували троє рибалок

Дівчина під кригою: на Житомирщині врятували троє рибалок

222

До рятувальників Брусилівщини надійшло повідомлення від мешканки села Покришів про те, що її донька та ще двоє односельчан не можуть дістатися берега на Водотиївському водосховищі.

З’ясувалося, що 20-річна Надія, 17-річний Назарій та 46-річний Анатолій пішли рибалити на водойму.

Коли поверталися назад, то дівчина провалилася у воду. Чоловіки за допомогою палиці витягли її на лід. Однак місце провалу відрізало їм шлях до берега. Зрозумівши, що самостійно вони не дійдуть до суші, Надія зателефонувала матері, яка і викликала фахівців ДСНС.

На місце події рятувальники встановили, що водойма вкрита різним по товщині шаром льоду. А потерпілі знаходилися орієнтовно на відстані 70 метрів від берега. Тому аби дістатися до них заступнику начальнику 6-ої державної пожежно-рятувальної частини довелося місцями рухатись по кризі пішки, а місцями плисти на надувному човні, прорубуючи тонкий лід перед собою.

Перебуваючи біля потерпілих, фахівець першу доправив на берег дівчину. Там вже на них очікували інші рятувальники, які за допомогою мотузки витягнули човен на землю. У такій же спосіб були врятовані інші учасники надзвичайної події. Від медичної допомоги громадяни відмовилися та самостійно пішли додому.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here