Home Місто Діяльність заповідника в Народицькому районі відповідатиме міжнародним стандартам

Діяльність заповідника в Народицькому районі відповідатиме міжнародним стандартам

Природний заповідник «Древлянський» 14 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «Науково-виробничий комплекс «Курс» на розроблення проекту організації території вартістю 2,24 млн грн. Про це повідомляєть «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Проект має привести у відповідність законодавству і міжнародним стандартам діяльність заповідника, відтворення та використання його природних комплексів і об’єктів, які передбачається здійснити протягом п’яти років, а також стратегію розвитку заповідника на десять років.

Передбачено авторський супровід проекту протягом року після закінчення дії договору.

Єдиним конкурентом на торгах була ГО «Таврійська заповідна допомога» з різницею пропозицій 2,3%.

Співвласниками «Науково-виробничий комплекс «Курс» є державна компанія «Київський радіозавод», Фонд держмайна України і ПрАТ «Акціонерна Фінансова Компанія «Система», що належить ТОВ «Співдружність-Прогрес».

Фірму «Співдружність-Прогрес» заснували росіяни Дмитро Ткаченко та Михайло Євсєєв, а також екс-заступник голови Фонду держмайна України Вадим Васильєв.

Довідково

Древлянський заповідник є одним з елементів національної екологічної мережі – Народицьке суб’ядро Чорнобильського екологічного ядра. Заповідник утворено у 2007 році рішенням Житомирської обласної ради. Заповідник має загальну площу 40 тисяч гектарів і охоплює лісові масиви Народицького, Базарського, Кліщівського, Залісського лісництв, Народицького лісгоспу та землі запасу Базарського, Россоховського, Мотійківського, Селецького сільських і Народицької селищної рад. На Житомирщині Народицький район найбільше постраждав від аварії на Чорнобильській АЕС і багато його земель виведено з сільськогосподаського використання. Водночас тут багато лісів і боліт з унікальною флорою і фауною, занесеною до Червоної книги.