Home Місто Для 26 бригади у зону АТО просять інструменти, засоби гігієни, генератор і...

Для 26 бригади у зону АТО просять інструменти, засоби гігієни, генератор і взуття

106

Офіцер 26 бригади Олександр Павлущенко розповідає, що  артилеристи із Бердичева потрапили під обстріл у зоні АТО на Сході країни й втратили значну частину своїх речей та змушені купувати усе необхідне за власні гроші.

"Ви розумієте, що таке обстріл. Погоріли речі, техніка. Зараз пробуємо все відновити. Хлопці знаходяться на ротації і намагаємося до відправки зібрати якомога більше. Може щось там на місцях й лишилося, але туди вертатися ніхто не буде. Зараз 2 дивізіон проходить перепідготовку і до 10 травня ми маємо поїхати у сектор А виконувати бойові завдання. Треба все і у великій кількості.

Перш за все просимо звичайні побутові речі – вони не коштують дуже багато, але самі ми не в силі покрити всі потреби. Військовим потрібні засоби гігієни – одноразові станки, пральні порошки, крем до та після гоління, серветки. Будемо вдячні за сокири, лопати, цвяхи, мішки, які наповнюватимемо піском для укріплення блок-постів та позицій, поліетилен для накриття бліндажів, нитки, чоботи, палатки і плащі. Пилки, бензопили, ножівки,  зарядні пристрої теж зайвими не будуть. Генератори треба два, тепловізори і далекоміри лазерні, але це вже значно більші суми. Ніхто не знає, скільки там це все ще буде й коли закінчиться, тому треба запасатися по можливості".

Бажаючі можуть звертатися до Олександра із пропозиціями допомоги за телефоном 096-90-80-789.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here