Home Місто Для бійців 95 бригади виступили гурт «Смоляни» та молодіжно-танцювальний колектив «Смоляночки»

Для бійців 95 бригади виступили гурт «Смоляни» та молодіжно-танцювальний колектив «Смоляночки»

193

В рамках концертного туру Україною з програмою підтримки та зміцнення бойового духу воїнів АТО до 95 Окремої десантно-штурмової бригади завітали вокальний гурт «Смоляни» та молодіжно-танцювальний колектив «Смоляночки» під керівництвом Ольги Євченко, яка у цьому році здобула високе звання «Заслужений працівник культури».

Артисти неодноразово відвідували воїнів – десантників в зоні проведення антитерористичної операції, де вітали бійців передової зі державними та релігійними святами.

Вокальний гурт «Смоляни» існують з 1976 року, здебільшого репертуар гурту складають авторські пісні вокалістів та пісні сучасної музики. Завдяки емоційно-насиченому та душевному виконанню музичних композицій, серед глядачів не залишилося жодного байдужого серця.

Молодіжно-танцювальний колектив «Смоляночки» досить граційно та витончено виконували танцювальні та акробатичні номери підкорюючи серця бійців, а на завершення свого виступу, дівчата з танцювального колективу запросили хлопців до танцю.

Організаторами виступів артистів є бувші воїни-афганці Валерій Колоша та Віталій Бережний, які вже більше року вітають наших захисників на передовій та в пунктах постійної дислокації.

Військовослужбовці радісно зустрічають художні колективи та завжди дарують квіти кращим виконавцям концерту.

 

Командир військової частини подякував за підтримку та активну громадську діяльність художніх колективів та нагородив керівника та організаторів концерту грамотами та цінними подарунками від частини.

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here